Kolejna wygrana Basket Ostrovii! (foto)

0

1

Zdjęcie 1 z 44

Bardzo dobry mecz rozegrały w sobotnie popołudnie koszykarki Basket Ostrovii, która pokonały na własnym parkiecie Contimax Mosir Bochnia 67:53. Gospodynie do sukcesu poprowadził duet Katarzyna Joks – Karolina Dżochowska, który zdobył łącznie 49 punktów.

W pierwszej kwarcie spotkanie było bardzo wyrównane. Ostrowianki wygrały ją 18:17, ale później Basket Ostrovia zdecydowania poprawiła grę w defensywie. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Przewaga podopiecznych Katarzyny Motyl zaczęła rosnąć. W pewnym momencie było nawet 36:24.

Po przerwie Basket Ostrovia kontynuowała dobrą grę i powiększyła przewagę. Później gospodynie grały bardzo mądrze i kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Poza bardzo skutecznym duetem Joks – Dżochowska wyróżniała się także Kinga Dekert, która radziła sobie bardzo dobrze w podkoszowej walce.

Basket Ostrovia wygrała ostatecznie różnicą 14 punktów. Było to drugie zwycięstwo Katarzyny Motyl, który plasuje się obecnie na szóstej pozycji w tabeli 1. Ligi. Kolejne spotkanie ostrowianki rozegrają 15 listopada na wyjeździe z Liderem Swrzędz.

Basket Ostrovia Ostrów – Contimax MOSIR Bochnia 67:53 (18:17, 18:10, 15:10, 16:16)