Udana inauguracja Centry. Ograła beniaminka z Leszna (foto)

0

2_

Zdjęcie 5 z 12

Pewne zwycięstwo 3:1 Centry 1946 Ostrów w 1.kolejce Artbud IV ligi. Zespół Michała Kosińskiego ograł w sobotnie przedpołudnie na własnym boisku beniaminka, Polonię 1912 Leszno.

reklama

Mecz rozpoczął się o dosyć nietypowej porze, bo już o 10:00 rano. Wczesna pora meczu nie wpłynęła negatywnie na widowisko. Prowadzenie dla gospodarzy w 34 minucie uzyskał Michał Kucharski. Po przerwie na 2:0 podwyższył Szymon Strączkowski.

Kiedy wydawało się, że Centra spokojnie kontroluje mecz, w 78 minucie Jakub Harendarz strzelił kontaktowego gola na 2:1. Chwilę później beniaminek z Leszna miał kolejną okazję strzelecką, ale Centrę uratowała poprzeczka.

Całe szczęście, że strzeliliśmy w miarę szybko bramkę na 3:1, bo mogło zrobić się bardzo nerwowo i skończyć remisem zamiast pewnym zwycięstwem. Najważniejsze są trzy punkty na inaugurację – powiedział Michał Kosiński, trener Centry 1946 Ostrów.

W 83 minucie wynik spotkania na 3:1 ustalił Mateusz Łuczak i obyło się bez nerwowej końcówki.

reklama