Aż 7 goli padło w Gdańsku, gdzie Pogoń Nowe Skalmierzyce odrobiła dwie bramki straty do Gedanii, ale ostatecznie przegrała 3:4. Drugiej porażki z rzędu doznała Centra 1946 Ostrów. Lider tabeli IV ligi przegrał w meczu na szczycie ze Steico Notecią w Czarnkowie aż 0:4 i stracił pierwsze miejsce. Cenne zwycięstwo odniosła Ostrovia 1909.

W grupie 2 III ligi Pogoń Nowe Skalmierzyce doznała drugiej porażki z rzędu. Po przegranym meczu z liderem, Olimpią Grudziądz, zespół trenera Łukasza Bandosza uległ 3:4. Pogoń przegrywała 0:2, ale kontaktowego gola tuż przed przerwą zdobył Jakub Goliński. Na początku drugiej połowy Gedania z rzutu karnego podwyższyła na 3:1. Pogoń odpowiedziała trafieniami Mateusza Nogaja i Kacpra Majerza i był remis 3:3. Szybko jednak Gedania strzeliła czwartą bramkę i zwyciężyła 4:3.

Drugiej bolesnej porażki z zespołami z czołówki tabeli IV ligi doznała Centra 1946 Ostrów, która po przegranym meczu 1:4 z Lipnem Stęszew, została rozbita na wyjeździe 4:0. Trzy bramki dla gospodarzy strzelił Wiktor Kacprzak, a jedną Szymon Piekarski. Centra straciła tym samym pozycję lidera tabeli właśnie na rzecz Noteci Czarnków.

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów, którzy pokonali na trudnym terenie Krobiankę w Krobi 1:0. Gola na wagę trzech punktów cudownym strzałem z dystansu w 64 minucie zdobył Mikołaj Marciniak.

Sukces odniosły piłkarki Ostrovii 1909 Ostrów, które w grupie północnej II ligi pokonały w sobotę w Jankowie Przygodzkim 3:0 GSS Grodzisk Wielkopolski. Bramki strzeliły Małgorzata Knuła i Maria Gościniak po asystach Patrycji Golińskiej, a jeden gol padł po samobójczym strzale.