Omega zaprezentowała skład na CS Superligę (foto)

0

1__2

Zdjęcie 20 z 20

Skład, który startował w CS1. Lidze był praktycznie gotowy do tego, by po awansie jeździć w CS Superlidze, stąd też w kadrze Omegi Infornet.eu Ostrów nie będzie rewolucji na sezon 2023.

reklama

Przed rozpoczęciem Turnieju z okazji Święta Niepodległości, prezes klubu Przemysław Domagała przedstawił licznie zgromadzonym kibicom kadrę na nowy sezon, w którym Omega wystartuje w CS Superlidze.

Ekipa, która wywalczyła awans praktycznie zostaje w komplecie. Będą m.in. legendy ostrowskiego speedrowera, czyli Bartosz Grabowski (zabrakło go z przyczyn zawodowych podczas oficjalnej prezentacji), a także Marcin Kołata, Szymon Kowalczyk czy Piotr Jamroszczyk. Będzie też silne wsparcie gnieźnieńskie ostrowskiego zespołu, ale również wzmocnienia.

Paweł Idziorek, który już w tym sezonie parafował kontrakt z Omegą również wystartuje w Ostrowie w kolejnym roku, choć na co dzień mieszka w Anglii. Drużynę wzmacnia także utalentowany Paweł Szkudlarek z Ostrowa, który wcześniej startował w Szarży Wrocław.

Omega wsparta swoją młodzieżą i paniami, które z coraz lepszym skutkiem ścigają się na torach speedrowerowych będzie beniaminkiem CS Superligi. W takim składzie ostrowianie mogą namieszać w sezonie 2023.

reklama