OKS Cup 2022. Świetna zabawa młodych piłkarzy (foto)

0

20_

Zdjęcie 20 z 20

Mieli frajdę z gry, strzelonych bramek i sportowej rywalizacji w duchu fair play ze swoimi rówieśnikami. Mowa o rozegranym w sobotę w hali SP 14 w Ostrowie turnieju OKS Cup 2022.

reklama

Turniej zorganizował coraz prężniej rozwijający się OKS 1926 Ostrów, który ma nie tylko drużynę seniorów, ale przede wszystkim szeroką ławą szkoli młodzież. – To nasze oczko w głowie. Mamy w klubie ponad 200 piłkarzy. Dla nas przełomem było uzyskanie certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej – mówi Wojciech Zaradny, prezes OKS-u.

Podczas turnieju OKS CUP 2022, podobnie jak w poprzednich edycjach, nie notowano wyników i nie było zwycięzców i przegranych. – W tych kategoriach wyniki nie są istotne. Dzieci mają grać i rozwijać swoje umiejętności. Cieszymy się, że dzięki wsparciu Miasta udało nam się zorganizować turniej, a już teraz zapraszam 17 grudnia na Turniej Mikołajkowy – dodaje Zaradny.

Turniej rozgrywany był w czterech kategoriach Orlik E1, Orlik E2, Żak F1 i Żak F2. Grały nasze drużyny OKS-u 1926 Ostrów, TP Ostrovia 1909 Ostrów, Akademia Piłkarska Ostrzeszów oraz Akademia Piłkarska KAO Płokarz – kończy prezes OKS-u.

reklama