BM Slam Stal Ostrów z nowym sponsorem głównym! (foto)

0

1

Zdjęcie 1 z 9

KGHM Polska Miedź S.A. sponsorem głównym klubu koszykówki BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przez dwa kolejne sezony! Do podpisania nowej i zarazem dwuletniej umowy doszło dziś w Warszawie.

reklama

-To dla naszego klubu wyjątkowy moment. Poprzedni sezon był pierwszym rokiem naszej współpracy. Przedłużenie umowy to wspaniała informacja dla wszystkich związanych z ostrowską koszykówką – mówi prezes klubu Bartosz Karasiński, który dodaje: – Ogromne podziękowania kieruję w stronę Pani Minister Marlena Maląg, której wsparcie przy finalizacji umowy sponsorskiej jest ogromne i zarazem nieocenione.

-Koszykówka to sport, który w Ostrowie Wielkopolskim cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sukcesy klubu pokazują najlepiej, że władze klubu pracują w odpowiedni sposób. Cieszy mnie bardzo fakt, że koszykówka, który łączy pokolenia. Podkreślić należy też świetny rozwój Akademii. Wszystko wygląda tak jak powinno. Dlatego trzeba wspierać taką działalność, a współpraca z KGHM Polska Miedź to świetna okazja do tego – mówi minister Marlena Maląg.

Fot. Rafał Jakubowicz

reklama