Waldemar Górski: Żużel to nie jest ferma (wideo)

0

W ubiegłym tygodniu Arged Malesa Ostrów została poinformowana o tym, że musi zapłacić 350 tysięcy złotych kary za braki w realizacji regulaminu szkoleniowego. Wielu kibiców dopytywało później, za co konkretnie została nałożona taka sankcja. O szczegółach w rozmowie z Kurierem Ostrowskim opowiedział prezes Waldemar Górski.

reklama