W sobotę Centra Ostrów poinformowała o zakończeniu współpracy z trenerem Michałem Kosińskim. Już w poniedziałek klub przedstawił jego następcę.

Został nim Szymon Jędraszek, który był asystentem trenera w trzecioligowej Pogoni Nowe Skalmierzyce w sezonach 2021/22, 2022/2023 oraz rundzie jesiennej sezonu 2023/2024. Taką samą rolę pełnił w LKS-ie Ślesin w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 oraz jesienią 2024/2025. Poza tym cały czas jest także związany z Akademią Piłkarską Nowe Skalmierzyce jako trener koordynator.

Jędraszek przejmuje zespół w bardzo trudnej sytuacji. Centra ma za sobą fatalną rundę jesienną, w której zdobyła zaledwie dziewięć punktów. W efekcie zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wiosną czeka go zatem walka o utrzymanie w rozgrywkach.

reklama