W poniedziałkowy wieczór Rebud KPR Ostrovia poinformowała o kontuzji kręgosłupa Mikołaja Krekory. Bramkarz biało – czerwonych wypadł z gry na kilka tygodni. Klub błyskawicznie zareagował i przeprowadził transfer. Do ekipy Kima Rasmussena na zasadzie wypożyczenia z Industrii Kielce dołączył Sandro Meštrić.

-Meštrić to 29-letni golkiper z doświadczeniem w Lidze Mistrzów oraz na poziomie reprezentacyjnym, który wniesie do naszej drużyny ogromną jakość i pewność między słupkami. Jego refleks, waleczność i umiejętność wygrywania pojedynków jeden na jeden sprawią, że nasza bramka będzie jeszcze lepiej zabezpieczona! – poinformowała w swoich mediach społecznościowych Rebud KPR Ostrovia.

Przypomnijmy, że podopieczni Kima Rasmussena kolejne spotkanie w Orlen Superlidze rozegrają już w najbliższą sobotę. Wtedy ich rywalem w 3mk Arenie będzie WKS Śląsk Wrocław. Początek rywalizacji o godzinie 18:00.

reklama

Fot. Facebook Rebud KPR Ostrovii

reklama