Już 6 stycznia w 3mk Arenie Ostrów odbędzie się VI Noworoczny Turniej Piłkarski. Organizatorzy przygotowali dla uczestników naprawdę wiele atrakcji. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 9:00. Wydarzenie ma szczytny cel. – Gramy dla trenera „Kapy” oraz jego córki Ani – zapowiadają przedstawiciele Ostrovii 1909.

We wtorek na boisku ostrowskiej hali pojawią się drużyny: Ostrovii 1909, Aret Akademii Krecika, OKS 1926, Akademii Czech czy Centry Ostrów. Dzieci będą rywalizować w kategorii żak i orlik. Łącznie w zmaganiach weźmie udział 12 zespołów. To jednak nie wszystko.

reklama
  • Poza tym przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci. Będą one mogły poskakać na zamku dmuchanym czy wziąć udział w konkursach organizowanych przez RZZO. Pokaz motocykli przeprowadzi lukb żużlowy TŻ Ostrovia. Na uczestników czeka także fotobudka czy balony z logo klubowym. Dodam, że turniej odbędzie się pod patronatem prezydent Beaty Klimek – mówi nam Andrzej Kryjom z Ostrovii 1909 Ostrów.

Pierwszy raz w historii turnieju odbędzie się także mecz pokazowy pomiędzy rodzicami dzieci z Ostrovii 1909 a drużyną niespodzianką. – W tym drugim zespole wystąpią osoby znane z Ostrowem Wielkopolskim, które są mocno kojarzone ze sportem i nie tylko. Ten skład będzie naprawdę ciekawy i powinna być to spora atrakcja dla wszystkich uczestników tego wydarzenia – wyjaśnia Kryjom.

Co ciekawe, mecze podczas turnieju poprowadzi międzynarodowa sędzia piłkarska UEFA i FIFA Michalina Diakow. Udział w imprezie zapowiedzieli również przedstawiciele innych ostrowskich klubów. W 3mk Arenie pojawią się goście z Rebud KPR Ostrovii oraz Stali Ostrów Wielkopolski.

Warto również podkreślić, że tegoroczna edycja turnieju ma wyjątkowy i szczytny cel. – Gramy dla trenera “Kapy” oraz jego córki Ani. Po raz pierwszy poprosiliśmy uczestników o wpisowe. Ono wynika tylko z tego, że chcemy pomóc Piotrowi i jego córce, która w przeszłości była koszykarką Ostrovii – podsumowuje Andrzej Kryjom z Ostrovii 1909.

reklama