Pierwsza część rozmowy z Mateuszem Dwornikiem. Trener Basket Ostrovii opowiada o sukcesie drużyny, która podczas turnieju półfinałowego 2. Ligi Kobiet w Rzeszowie zapewniła sobie awans do dalszej fazy rozgrywek.
reklama
Pierwsza część rozmowy z Mateuszem Dwornikiem. Trener Basket Ostrovii opowiada o sukcesie drużyny, która podczas turnieju półfinałowego 2. Ligi Kobiet w Rzeszowie zapewniła sobie awans do dalszej fazy rozgrywek.