Polska sztafeta 4×400 MIX z brązowym medalem Halowych Mistrzostw Świata, które są rozgrywane obecnie w Toruniu. W składzie drużyny narodowej znalazł się wychowanek KS Stal LA Ostrów Marcin Karolewski, który odniósł w ten sposób ogromny sukces.
Nasi reprezentanci dobiegli do mety na czwartej pozycji i wydawało się, że będą mogli mówić o ogromnym niedosycie. Później wydarzenia przybrały jednak zaskakujący bieg, bo doszło do złożenia protestu dotyczącego zachowania drużyny narodowej Jamajki.
Ostatecznie został on uznany, bo rywale popełnili błąd na jednej ze zmian. W efekcie Polacy przesunęli się na trzecią lokatę i zgarnęli brązowe medale! Tym samym wychowanek Stali, który obecnie broni barw AZS-u Poznań, mógł świętować największy sukces w swojej dotychczasowej karierze.
Dodajmy, że Karolewski pobiegł na trzeciej zmianie. Poza nim w składzie znaleźli się: Kajetan Duszyński, Anna Gryc i Justyna Święty – Ersetic.
Ogromny sukces wychowanka KS Stal LA!
reklama



Wspaniali młodzi ludzie i ich miłość do sportu równa się sukces. Gratulacje 👍
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.