Diogo Valerio będzie od kolejnego sezonu bramkarzem Rebud KPR Ostrovii. Portugalczyk zdradził, kiedy pojawi się w Ostrowie Wielkopolskim i zwrócił się do kibiców. Cały wywiad z nowym graczem biało – czerwonych opublikujemy w czwartek o godzinie 20.00.
reklama
Fot. Grafika FB/Rebud KPR Ostrovia
reklama

