Już w najbliższą niedzielę piłkarze ręczni Rebud KPR Ostrovii rozpoczną rywalizację w półfinałach play-off Orlen Superligi. Do 3mk Areny przyjedzie Industria Kielce. Wraz z klubem przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać trzy podwójne bilety na ten pojedynek. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie!

Kto zdobędzie nagrodę? Pierwsze trzy osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Każda z nich otrzyma podwójne zaproszenie na niedzielne spotkanie z Industrią Kielce. Przypomnijmy, że początek tego meczu został zaplanowany na godzinę 20:30 w 3mk Arenie Ostrów Wielkopolski.

reklama

Pytanie konkursowe:
Które miejsce w tabeli zajęła w obecnym sezonie Industria Kielce po rundzie zasadniczej Orlen Superligi?

Konkurs startuje w sobotę 2 maja 2026 roku od godziny 18:00, a brać udział w zabawie można do godziny 23:00 tego samego dnia, dodając komentarz z odpowiedzią pod postem konkursowym na profilu Kuriera Ostrowskiego na portalu Facebook. UWAGA: liczy się tylko pierwsza odpowiedź, nie można edytować komentarza, jedna osoba może użyć jednego konta – nie można dublować kont na jedną osobę.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się wysyłając prywatną wiadomość na Facebooku. Poprosimy wtedy o przesłanie adresu e-mail, na który zostaną następnie wysłane bilety w formie elektronicznej. Raz jeszcze zapraszamy do spróbowania swoich sił w naszej zabawie!

Przypomnijmy, że Rebud KPR Ostrovia drugi raz z rzędu znalazła się w gronie czterech najlepszych ekip w kraju. W ćwierćfinałach play-off Ostrowianie stoczyli pasjonujący bój z Energa Bank PBS MMTS-em Kwidzyn. Ostatecznie okazali się lepsi i cały czas są w grze o medale.

Faworytem półfinałów będzie Industria Kielce, która w obu ćwierćfinałowych starciach pokonała bez większych problemów Netland MKS Kalisz. Podopieczni Kima Rasmussena zapowiadają jednak, że zrobią wszystko, by postawić się jednej z potęg Orlen Superligi. Dodajmy, że oba zespoły najpierw spotkają się w Ostrowie, a do rewanżu w Kielcach dojdzie 8 maja.

reklama