Już w najbliższą sobotę Rebud KPR Ostrovia rozpocznie walkę o obronę brązowego medalu w Orlen Superlidze. Rywalem podopiecznych Kima Rasmussena będzie PGE Wybrzeże, a pierwszy pojedynek zostanie rozegrany w 3mk Arenie. Wraz z klubem przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać trzy podwójne wejściówki. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w naszej zabawie!

Kto zdobędzie nagrodę? Pierwsze trzy osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Każda z nich otrzyma podwójne zaproszenie na sobotnie spotkanie z PGE Wybrzeżem Gdańsk. Przypomnijmy, że początek tego meczu został zaplanowany na godzinę 15:00 w 3mk Arenie Ostrów Wielkopolski.

reklama

Pytanie konkursowe:
Które miejsce w rundzie zasadniczej Orlen Superligi zajęło w obecnym sezonie PGE Wybrzeże Gdańsk?

Konkurs startuje w piątek 22 maja 2026 roku od godziny 15:00, a brać udział w zabawie można do godziny 22:00 tego samego dnia, dodając komentarz z odpowiedzią pod postem konkursowym na profilu Kuriera Ostrowskiego na portalu Facebook. UWAGA: liczy się tylko pierwsza odpowiedź, nie można edytować komentarza, jedna osoba może użyć jednego konta – nie można dublować kont na jedną osobę.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się wysyłając prywatną wiadomość na Facebooku. Poprosimy wtedy o przesłanie adresu e-mail, na który zostaną następnie wysłane bilety w formie elektronicznej. Raz jeszcze zapraszamy do spróbowania swoich sił w naszej zabawie!

Przypomnijmy, że rywalizacja o brązowy medal będzie toczyć się do dwóch wygranych. Rebud KPR Ostrovia pierwszy mecz rozegra we własnej hali, a do rewanżu na parkiecie w Gdańsku dojdzie już 2 czerwca. Jeśli potrzebne będzie trzecie spotkanie, to rywalizacja wróci do 3mk Areny.

Faworyta do medalu wskazać niesłychanie trudno. Oba zespoły prezentują w obecnym sezonie bardzo zbliżony poziom. To wszystko zwiastuje ogromne emocje. Wiadomo już też, że sobotnie spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim będzie śledzić komplet widzów. Oby i tym razem niezawodni kibice ponieśli drużynę Kima Rasmussena do zwycięstwa.

reklama