Kamil Nowacki odchodzi z TŻ Ostrovia (wideo)

0

Niedzielny mecz barażowy był ostatnim, w którym w składzie Arged Malesa TŻ Ostrovia znalazł się Kamil Nowacki. Wychowanek Stali Gorzów zapowiedział definitywnie, że odchodzi z Ostrowa. Co ciekawe, wcale nie liczy na występy w PGE Ekstralidze w macierzystym klubie, ale bardziej realne jest wypożyczenie do innego klubu pierwszoligowego. Nowacki w sezonie 2019 jeździł bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Jego średnia biegowa uzyskana w 46 wyścigach to 0.848.

reklama