TŻ Ostrovia liczy na wsparcie kibiców (wideo)

0

Przynajmniej na początku sezonu kibiców na stadionach nie będzie, ale prezes TŻ Ostrovia, Radosław Strzelczyk nie traci wiary i nadziei, że w późniejszej fazie rozgrywek uda się choć częściowo otworzyć stadion dla publiczności. Ostrowski klub nie kryje, że wsparcie kibiców będzie bardzo ważne. – Bez nich nie uda się uratować tego sezonu. Liczymy, że wszyscy pokażemy, że jesteśmy jedną wielką rodziną, a żużel jest dla nas czymś więcej niż tylko dyscypliną sportu – dodaje Strzelczyk.

reklama