W środę 5 września po raz drugi w Ostrowie Wielkopolskim w ramach „Konwoju wstydu” – organizowanego przez Koalicję Obywatelską, Platformę Obywatelską i .Nowoczesną, pojawił się billboard wyrażający krytykę opozycji wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie spotkania z przedstawicielami mediów politycy opozycji odnieśli się do sytuacji w Polsce oraz w Ostrowie.

Więcej informacji już w najbliższym wydaniu Kuriera Ostrowskiego.

reklama
reklama