Waldemar Górski: Jeppesen jeszcze się przyda (wideo)

0

Prezes TŻ Ostrovia Waldemar Górski w minionym tygodniu wraz z grupą sponsorów robił wszystko, by wypożyczyć do Ostrowa z RM Solar Falubazu Zielona Góra Jonasa Jeppesena. Okazało się, że Duńczyk w sobotnim meczu przeciwko Zdunek Wybrzeżu Gdańsk nie był potrzebny, bo cały zespół jechał jak z nut. – Jeppesen nam się jeszcze przyda w tym sezonie – uważa Górski.

reklama