Ostrovia wygrała z Wilkami Wilczyn. Dwa gole Michała Giecza (wideo)

0

Drugie zwycięstwo z rzędu, a trzecie w ostatnich czterech spotkaniach. Piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów odbijają się od dna ligowej tabeli. W świąteczną środę na Stadionie Miejskim zespół Grzegorza Dziubka pokonał 3:1 Wilki Wilczyn. Prowadzenie dla Ostrovii z rzutu karnego uzyskał Łukasz Wiącek. Wyrównał najlepszy strzelec IV ligi Wiktor Kacprzak, na co odpowiedział dwoma bramkami Michał Giecz.

reklama