Powstaje nowy zakład produkcyjno-montażowy na miejskich terenach inwestycyjnych przy ulicy Wrocławskiej. Firma Teamtechnik, zajmuje się konstrukcją maszyn do montażu i testowania urządzeń dla branży samochodowej, medycznej oraz solarnej. W ostrowskim oddziale zakładu pracować będzie w sumie około stu osób.
Więcej w naszym video oraz w kolejnym wydaniu Kuriera Ostrowskiego.
reklama
reklama

