O 73. rocznicy bitwy odolanowskiej – największej w Wielkopolsce bitwy z oddziałami NKWD i UB w powojennej Polsce – pamiętali członkowie Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego im. ,,Błyska”. W przygotowanych z tej okazji w minioną niedzielę obchodach udział wzięli goście nie tylko z powiatu ostrowskiego.
reklama
reklama


