W piątek 7 września Damian Grzeszczyk, kandydat na prezydenta miasta z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej, przedstawił założenia programowe dotyczące zmian w oświacie w Ostrowie Wielkopolskim.
Więcej informacji w naszym video oraz w najbliższym wydaniu Kuriera Ostrowskiego.
reklama
reklama

