Gry planszowe wracają do łask, czego najlepszym dowodem są dziesiątki ostrowian, którzy co tydzień we wtorkowe popołudnia spotykają się w Forum Synagoga, by wspólnie zagrać w „planszówki”. Jak zauważa Arek Maj i Marcin Marciczkiewicz – inicjatorzy cyklu spotkań OSTROwPLANSZE – taka forma rozrywki to doskonała propozycja na spędzenie czasu oraz łączenie pokoleń.
reklama

