W sobotę 15 września na Piaskach-Szczygliczka odbyły się centralne obchody stulecia odzyskania niepodległości i powstania wielkopolskiego, które rozpoczęły się od mszy świętej i uroczystości bractw kurkowych. Punktem kulminacyjnyvh obchodów była wielka kanonada z armat.
Więcej w naszym video i w najnowszym wydaniu Kuriera Ostrowskiego.
reklama
reklama

