W poniedziałek 17 września, Damian Grzeszczyk, kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego z ramienia Koalicji Obywatelskiej, przedstawił postulaty programu wyborczego w zakresie pomocy osobom niepełnosprawnym.
Więcej w naszym video oraz w kolejnym numerze Kuriera Ostrowskiego.
reklama
reklama

