Funkcjonariusze operacyjni Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, w środę 19 września zjawili się w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim w sprawie modernizacji basenu miejskiego.
Kaliscy funkcjonariusze zjawili się w urzędzie na polecenie Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.
reklama
– W Prokuraturze Okręgowej w Sieradzu jest prowadzone śledztwo dotyczące przedłożenia przerobionego dokumentu w celu uzyskania zamówienia publicznego od Urzędu Miasta Gminy Ostrów Wielkopolski. Postępowania pozostaje we wczesnej fazie – komentuje sprawę Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.
Do sprawy odniosła się również Karolina Krawczyk z Biura Prasowego Urzędu Miasta w Ostrowie Wielkopolskim.
reklama

