Prokuratura Okręgowa w Sieradzu wszczęła śledztwo w sprawie przetargu na wykonanie hali widowiskowo-sportowej w Ostrowie.
– Prokuratura Okręgowa w Sieradzu prowadzi śledztwo dotyczące
nieprawidłowości przy organizacji i przebiegu przetargu na wykonanie hali
widowiskowej w Ostrowie Wielkopolskim – informuje Prok. Jolanta Szkilnik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. – Postępowanie zainicjowało
zawiadomienie pisemne złożone przez jednego z radnych miejskich. Śledztwo
jest na początkowym etapie i gromadzona jest dokumentacja przetargowa, która
podlegać będzie analizie w oparciu o którą zostaną zaplanowane dalsze
czynności w sprawie.
reklama
reklama


