W środę 3 października odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie rozbudowy hali sportowej przy Kusocińskiego oraz wmurowanie aktu erekcyjnego. Ministerstwo Sportu i Turystyki wsparło rozbudowę hali sumą 3 milionów złotych.
Więcej w naszym video oraz w najbliższym wydaniu Kuriera Ostrowskiego.
reklama
reklama

