Ostrowski zespół bez większych problemów pokonał Polonię Piła 55:35 i zapewnił sobie awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Po zwycięskim spotkaniu kibice podziękowali zawodnikom za cały sezon rywalizacji na drugoligowych torach.
Więcej w naszym video oraz w najbliższym wydaniu Kuriera Ostrowskiego.
reklama
reklama

