Płonąca marynarka i litry szampana. TŻ Ostrovia świętuje awans

0

Ostrowski zespół bez większych problemów pokonał Polonię Piła 55:35 i zapewnił sobie awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Po zwycięskim spotkaniu kibice podziękowali zawodnikom za cały sezon rywalizacji na drugoligowych torach.

Więcej w naszym video oraz w najbliższym wydaniu Kuriera Ostrowskiego.

reklama
reklama