W piątek 12 października w ostrowskim klubie Sanacja gościła wiceprezes Rady Ministrów, Beata Szydło. Była premier przyjechała do Ostrowa Wielkopolskiego by udzielić poparcia Łukaszowi Mikołajczykowi – kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.
reklama

