Nowoczesna karetka przystosowana do przewozu noworodków i niemowląt w piątek trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. W pełni wyposażony w specjalistyczny sprzęt pojazd został przekazany do ostrowskiej placówki przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Pojazd o wartości 950 tysięcy złotych to karetka neonatologiczna i będzie służyć najmłodszym mieszkańcom powiatu ostrowskiego. W przekazaniu karetki zakupionej ze środków WOŚP wzięli udział przedstawiciele fundacji, Jurek Owsiak z Lidą Niedźwiedzką-Owsiak, władze powiatu, dyrekcja szpitala i personel oddziału neonatologicznego.

reklama

Więcej w najbliższym wydaniu Kuriera Ostrowskiego.

reklama