Gmina pozyskała niespełna 2.8 miliona złotych, na rewitalizację pałacu w Przybysławicach w ramach projektu „Przebudowa zabytkowego pałacu w Przybysławicach oraz jego adaptacja w celu wykorzystania jako instytucji kultury” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Już wkrótce rozpoczną się prace budowlane w pałacu, które zgodnie z preliminarzem projektu muszą zakończyć się w 2020 roku. Obiekt będzie służył nie tylko mieszkańcom Przybysławic czy Podgrzybowa, ale całej naszej gminy.
reklama
W sumie koszt rewitalizacji tego obiektu to kwota 5,5 miliona złotych.
źródło: Gmina i Miasto Raszków
reklama


