Wymowny post na profilu społecznościowym firmy Mercedes Benz Garcarek. Informacja o tym, że firma nadal będzie wspierać Grzegorza Walaska oznacza najprawdopodobniej, że doświadczony żużlowiec – wbrew pojawiającym się w mediach ogólnopolskich spekulacjom – zostanie na kolejny sezon w Ostrowie.

reklama

Grzegorz Walasek bardzo dobrze spisał się w barażu w Gorzowie. Odebrano to jako promocję przed potencjalnym nowym pracodawcą. Media ogólnopolskie zaczęły kojarzyć Walaska z beniaminkiem Nice 1. LŻ, Polonią Bydgoszcz. Spekulowano również o Wybrzeżu Gdańsk. Zdjęcie zamieszczone w piątkowy wieczór na profilu Mercedes Benz Garcarek kończy najprawdopodobniej wszelkie domysły.

Grzegorz Walasek zwiąże się pewnie na drugi rok kontraktem z Arged Malesa TŻ Ostrovia. Przypomnijmy, że już w połowie sezonu na taki ruch zdecydował się Tomasz Gapiński, wspierany również przez Jana i Andrzeja Garcarków. – Czuję się tutaj wyśmienicie. Gdzie mi będzie lepiej? – mówił 37-letni żużlowiec.

Arged Malesa TŻ Ostrovię w niedzielę czeka jeszcze rewanżowy mecz barażowy o miejsce w przyszłorocznej PGE Ekstralidze. Po porażce w Gorzowie 30:60 losy barażu są rozstrzygnięte, aczkolwiek warto wybrać się na Stadion Miejski, by podziękować ostrowskiej drużynie za udany sezon 2019, a także zobaczyć w akcji mistrza świata, Bartosza Zmarzlika. Początek barażu w niedzielę o 17:00.

Fot: Facebook Mercedes Benz Garcarek

reklama