Pozowali niczym modele. Mowa o żużlowcach TŻ Ostrovia, którzy w sobotę wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej na potrzeby marketingowe klubu. Zdjęcia żużlowcom wykonywała Anna Kłopocka. Efekty sesji kibice będą podziwiać praktycznie przez cały przyszły sezon.
–Po raz drugi bierzemy udział w takiej sesji. Jest to na pewno coś innego. Staramy się nie stresować, ale czuć się w miarę naturalnie – mówili ostrowscy juniorzy Sebastian Szostak i Kacper Grzelak, którzy pozowali jako pierwsi do zdjęć.
–To też nasza praca. Marketingowe działania klubu są ważne. Robi się to po to, by mieć jeszcze lepszy kontakt z kibicami, a także by nasi sponsorzy byli zadowoleni. Wiadomo, jak w dzisiejszych czasach ważni są sponsorzy – podkreśla Tomasz Gapiński.
W sesji zdjęciowej wzięli udział także szkółkowicze, podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego. Obecnie w szkółce jest kilkunastu kandydatów na żużlowców. Trenują także trzy dziewczyny. W niedzielę kibiców wszystkich adeptów, a także pierwszy zespół Arged Malesa TŻ Ostrovia zobaczą podczas prezentacji w Galerii Ostrovia. Początek o 15:30. Serdecznie zapraszamy.


















