Waldemar Górski: Żużel przy pustych trybunach jest smutny (wideo)

0

-Kończymy trudny sezon miłym akcentem i ostrowskim podium 68. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, który przejdzie do historii. Przed kolejnym sezonem jest wiele niewiadomych. Mam nadzieję, że kibice wrócą na trybuny, bo żużel bez publiczności jest smutny – mówi Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia. W listopadzie ruszy okres transferowy. Wtedy znowu będzie się działo.

reklama