Przyszedł do Ostrowa się odbudować i na pewno pojechał lepszy sezon niż przed rokiem w Gdańsku. Przede wszystkim jeździł regularnie, we wszystkich 14 meczach. Miewał lepsze i gorsze występy. Te lepsze były na ostrowskim torze. Słabiej wiodło mu się na wyjazdach. Adrian Cyfer potwierdza, że kolejny rok spędzi w Ostrowie i zapewnia, że zrobi wszystko, by sezon 2021 był jeszcze lepszy.
reklama

