Mecz Centry 1946 Ostrów Wielkopolski z KKS-em 1925 II Kalisz w piątkowy wieczór otworzył nowy sezon 2021/2022 w piłkarskiej IV lidze. Ostrowianie pod wodzą nowego trenera Michała Kosińskiego zanotowali zwycięstwo 3:1.
Przed sezonem do Centry dołączyli: obrońcy Daniel Bąk z Odolanovii Odolanów, Łukasz Bąk z Odolanovii, Jakub Kłobusek napastnik z Odolanovii, Marek Kamiński obrońca z Odolanovii, Marek Motylewski kolejny obrońca z Odolanovii oraz bramkarz z KKS-u Kacper Nowak.
Centra, która w nowym sezonie chce znaleźć się w górnej części tabeli IV ligi bardzo dobrze rozpoczęła derbowy mecz z rezerwami KKS-u. W 11 minucie wynik meczu otworzył kapitan ostrowskiej drużyny Jakub Michalski, a w 25 minucie na 2:0 podwyższył Michał Kucharski.
W 85 minucie nowy nabytek Centry, Marek Motylewski zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy. Minutę później honorowe trafienie dla kaliszan zaliczył Marcel Karolak. Centra wygrała 3:1, a następnej kolejce zagra na wyjeździe z Polonią 1908 Marcinkami Kępno.

