W przestrzeni Ostrowa znajduje się mnóstwo drogowskazów, pokazujących pieszym i kierowcom trasę do różnych miejsc, instytucji czy obiektów publicznych. Pewnie ktoś ma w obowiązkach nadzór nad nimi. Miejmy nadzieję, że tylko przez niedopatrzenie, a nie przez urzędniczą złośliwość natknąć się można na takie sytuacje, jak na naszych zdjęciach. Ostrowianie może nie zwracają na to uwagi, ale już goście mogą trochę nadłożyć drogi i wywieźć kiepskie wspomnienia z naszego miasta.

reklama

reklama