Od badań lekarskich w poniedziałek przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli koszykarze Arged BM Stali Ostrów. Zespół nie jest jeszcze skompletowany, ale od wtorku rozpoczyna treningi, o czym opowiedział Andrzej Urban, trener ostrowskiej drużyny.
reklama

