Prezes Ostrowskiego Stowarzyszenia Omega został wybrany działaczem roku 2022 w Plebiscycie Zarządu Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych. To nie jedyne wyróżnienie dla ostrowskiego klubu. Omega została także organizatorem roku.
-Zarząd Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych postanowił kontynuować zainicjowany pomysł wyróżniania zawodników, działaczy, kluby, sędziów i kibiców z roku 2021 i wyłonił laureatów poszczególnych kategorii w Plebiscycie za 2022 rok – informuje w swoich mediach społecznościowych Omega Ostrów.
W kapitule znaleźli się: członkowie zarządu PFKS, członkowie FTS, członkowie Komisji Rewizyjnej oraz odpowiadający za sprawy biura administracyjnego federacji Maciej Laskowski.
Działaczem roku został wybrany prezes Omegi Ostrów Przemysław Domagała. Wsród nominowanych menedżerów był Mateusz Jess – menedżer ostrowskiego klubu. Jess miał również nominację w kategorii „Osobowość sezonu 2022”. Tutaj w gronie nominowanych znalazła się również Sylwia Kuświk z Omegi.
Imprezą sezonu zostały wygrane DMP nieligowe w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród nominowanych arbitrów był również Mateusz Jess. Wśród nominowanych drużyn Omega Ostrów Wielkopolski w CS 1 Lidze oraz zespół żaków Omegi. Wśród najlepszych kibiców nominację mieli także ostrowianie, a w tej kategorii wygrały Świętochłowice.
Ostrowski tor był wróż nominacji na najlepszy tor sezonu 2022, a zwycięzcą w kategorii najlepszy organizator sezonu 2022 została Omega Ostrów. Gratulujemy i czekamy na debiut Omegi w CS Superlidze.


