Waldemar Górski: Ja też myślałem o odejściu z klubu (wideo)

0

Waldemar Górski ma powody do radości, bo trener Mariusz Staszewski, Sebastian Szostak i Jakub Krawczyk zostają w klubie na kolejny sezon. A jeszcze niedawno nie było to takie pewne. Co ciekawe, pod znakiem zapytania stała również przyszłość samego prezesa, który rozważał rezygnację. Więcej na ten temat w naszym materiale wideo.

reklama