W auli Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Waryńskiego w Ostrowie odbyła się w poniedziałek pierwsza z tegorocznych stypendialnych gali.
Przedstawiciele władz samorządowych wręczyli prymusom akty przyznania Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Stypendia trafiły do uczniów, których średnia ocen w roku szkolnym 2022/23 sięgnęła minimum 5,60 (w klasach IV-VI) lub 5,40 (w klasach VII-VIII). Od 2019 roku każda osoba, która spełni to kryterium ma zagwarantowane stypendium. W poniedziałek uhonorowano uczniów klas starszych, a dzisiaj, we wtorek wyróżnienia trafią do rąk uczniów klas młodszych. Łącznie na liście stypendystów znalazły się 564 osoby, z czego 491 za średnią, a 73 za średnią i dodatkowe osiągnięcia w różnych dziedzinach.
























