Dzisiaj szczególny dzień w kalendarzu, kiedy nasze myśli kierujemy do ukochanej osoby. Kult św. Walentego i związane z nim walentynkowe zwyczaje są w Polsce stosunkowo młode. Pojawiły się u nas dopiero na początku lat 90. XX wieku. Szybko jednak zyskały ogromną popularność. Obecnie już nikt nie wyobraża sobie lepszej daty do okazania uczucia swojej „drugiej połówce”. Zgodnie z coroczną tradycją na łamach „Kuriera Ostrowskiego” prezentujemy galerię zdjęć zakochanych par, nadesłanych przez naszych Czytelników. Wszystkim życzymy, aby każdy dzień w roku był dla nich pełen miłości, ciepła i szczęścia.
Fot. Archiwum rodzinne

















reklama

