Czas na kolejną odsłonę naszej zabawy. Już w piątek, 7 czerwca żużlowcy Arged Malesy Ostrów zmierzą się na własnym torze w zaległym meczu Metalkas 2. Ekstraligi z H. Skrzydlewska Orłem Łódź. Dla wszystkich kibiców ostrowskiego klubu przygotowaliśmy konkurs! Do zgarnięcia są dwa bilety na spotkanie ósmej kolejki, w którym podopieczni Mariusza Staszewskiego podejmą Abramczyk Polonię Bydgoszcz.
Zadanie polega na wytypowaniu wyniku piątego pojedynku w łodzianami. Konkurs wystartuje w momencie umieszczenia informacji o rozpoczęciu zabawy na oficjalnym profilu Kuriera Ostrowskiego na Facebooku. Wtedy będzie można przedstawiać swoje typy.
Rezultat meczu pomiędzy Arged Malesą Ostrów a H. Skrzydlewska Orłem Łódź można typować do godziny oficjalnego rozpoczęcia sobotniego pojedynku (18:00), dodając komentarz pod postem konkursowym na Facebooku. Istnieje możliwość zmiany wyniku. Warto jednak podkreślić, że każdy uczestnik zabawy może dodać jeden komentarz i edytować go przed rozegraniem pierwszego wyścigu. Za każdym razem należy podać wynik i zwycięzcę (wyjątkiem jest typowanie remisu).
Do wygrania są dwa pojedyncze bilety na domowy mecz z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, który został zaplanowany na 16 czerwca na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Zgarną je dwie osoby, które jako pierwsze wskażą dokładny rezultat spotkania z Orłem. Jeśli nikomu ta sztuka się nie uda, zwycięzcy nie zostaną wyłonieni i wszyscy kibice będą mogli spróbować swoich sił w typowaniu wyników przed kolejnymi pojedynkami.
Dodajmy, że ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem portalu Facebook, wysyłając prywatną wiadomość. Wtedy poinformujemy, kiedy i w jaki sposób można odebrać nagrodę. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 11 kwietnia (wtorek) do godziny 18:00. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w zabawie!
Przypomnijmy, że mecz Arged Malesy w Orłem zapowiada się bardzo ciekawie. To drugie podejście do tego spotkania. Pierwsze zostało przerwane ze względu na kiepski stan toru po opadach deszczu. Wtedy na prowadzeniu niespodziewanie znajdowali się łodzianie, którzy wygrywali 20:16. Warto dodać, że najbliższy rywal ostrowian jest ostatnio w bardzo dobrej formie, o czym świadczą wygrane w Gdańsku z tamtejszym Energa Wybrzeżem i na własnym torze z Cellfast Wilkami Krosno. Wszystko wskazuje zatem na to, że w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim będziemy świadkami wielkich żużlowych emocji.


