Gleb Czugunow, oficjalnie pożegnał się z kibicami Arged Malesy Ostrów. Kilka godzin po niedzielnym meczu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, zawodnik w mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym dziękował fanom za wsparcie oraz wyraził sentyment do toru i klubu. Czugunow był jednym z filarów drużyny, stanowiąc ważny punkt zespołu prowadzonego przez Mariusza Staszewskiego.
W swoim pożegnalnym wpisie żużlowie podkreślił, jak bardzo polubił tor w Ostrowie:
„Niestety na półfinale nasza zabawa się kończy. Pokochałem ten tor i będę zawsze wracał tutaj z uśmiechem. Dziękuję kibicom i klubowi, ściskam mocno każdego” – napisał Czugunow.
Czugunow był jednym z najlepszych zawodników zaplecza PGE Ekstraligi, osiągając średnią na poziomie 2,241 punktu na bieg. Jego wyniki i forma były kluczowe dla zespołu w wielu spotkaniach, co czyniło go jednym z wyróżniających się żużlowców drugiej ligi.
Według nieoficjalnych doniesień, w nowym sezonie Czugunow ma zasilić barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz.



Do rdz sam jesteś przyglupem do entej potęgi!!!!
Czy Ty słyszysz siebie co Ty mówisz! Jak taki mądry jesteś to powiedz wtedy kogo mamy zakontraktować jak praktycznie nie pozostal już nikt kto mógłby jeździć w barwach Polonii i przywozić punkty a p.Kanclerz nie podbije nikogo za grube miliony to wiem – i same porażki pewne!!!. Teraz to już trzeba brać to co jest a nie filozofować bo potrzeba oprócz juniorów aż 5 – zawodników .
Ttyvg
Rozejrzyj się kto ewentualnie został oprócz niego a p.Kamclerz nie przebije nikogo za grube miliony i chcesz oglądać same porażki ? Jak taki mądry jesteś ubliżając temu zawodnikowi to napisz kogo ma Polonia zakontraktować jak nikogo praktycznie już nie ma – a potrzebujemy 5′-ciu oprócz juniorów!
A kogo chcesz w PGE ekstraliidze z kim chcesz wygrywać mecze jak już praktycznie nie ma zawodnika gwarantującego zdobyczy punktowych w Najwyzszej klasie -rozejrzyj się a milionów p.Kanclerz nie przeznaczy na zakup konkretnego zawodnika trzeba brać najlepszych co zostało a zostało niewielu !
Tylko nie Bydgoszcz!! Nie chcemy tego przygłupa
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.