Wywiad Jarosława Galewskiego z Bartłomiejem Tomczakiem, zawodnikiem i dyrektorem sportowym Rebud KPR Ostrovii Ostrów, który opowiedział m.in. o dotychczasowych występach ostrowskiej drużyny w trwającym sezonie Orlen Superligi, przygotowaniach do kolejnych spotkań i kierunku funkcjonowania zespołu pod wodzą Kima Rasmussena. Druga część rozmowy już jutro na portalu www.kurierostrowski.pl.
reklama


