Michał Kosiński nie jest już trenerem Centry Ostrów. To oznacza, że nie poprowadzi drużyny w rundzie wiosennej IV ligi. Klub ogłosił zakończenie współpracy i poinformował, że niebawem przedstawi nowego szkoleniowca.
Centra swoją decyzję zakomunikowała w sobotę w mediach społecznościowych. – Decyzją Zarządu Klubu, trener Michał Kosiński przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera drużyny seniorów. Dziękujemy trenerowi za włożony trud, zaangażowanie i pracę, jaką wykonał przez ostatnie lata na rzecz Biało-Niebieskich. Michał życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej. „KOSA” Jeszcze raz wielkie dzięki za fantastyczny Biało-Niebieski wspólnie spędzony czas. W najbliższych dniach poinformujemy, kto poprowadzi zespół w rundzie wiosennej sezonu 2024/2025 Artbud IV ligi – napisali ostrowianie.
Na razie nie wiadomo, kto będzie następcą Michała Kosińskiego. Pewne jest jednak, że czeka go bardzo trudne zadanie, bo zespół ma za sobą nieudaną rundę jesienną, w której zdobył zaledwie dziewięć punktów. Z tego powodu ostrowska ekipa zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli IV ligi.
Dodajmy, że Centra wygrała w obecnym sezonie zaledwie dwa mecze, trzy zremisowała i zapisała na swoim koncie aż 12 porażek. Wiosną głównym celem ostrowian będzie zatem utrzymanie w rozgrywkach.


