Nie doszło do skutku zaplanowane na niedzielę spotkanie Metalkas 2. Ekstraligi, w którym Moonfin Malesa miała zmierzyć się na Stadionie Miejskim w Ostrowie z Texom Stalą Rzeszów. Tor był w złym stanie po opadach deszczu. Nie pomogła nawet plandeka. Nowy termin rywalizacji nie jest jeszcze znany.
Ostrowianie mieli przystąpić do konfrontacji z rzeszowianami podbudowani niespodziewaną wygraną w Łodzi. Kibice liczyli, że dzięki temu ekipa trenera Kamila Brzozowskiego pójdzie za ciosem. Ostatecznie żużla jednak nie było.
Tor już wcześniej znajdował się pod plandeką, bo w Ostrowie Wielkopolskim zapowiadano opady deszczu. Prognozy się sprawdziły. Gdy nawierzchnia została odkryta, to okazało się, że nie jest w zbyt dobrym stanie. Sędzia zarządził dodatkowe prace i przesunął start niedzielnego pojedynku. To jednak nic nie dało. Znowu zaczęło padać i arbiter odwołał mecz. Decyzja jest oczywiście słuszna, ale z pewnością należało podjąć ją znacznie wcześniej.
Informacje Żużla nie było. Moonfin Malesa i Texom Stal pojadą w innym terminie
Żużla nie było. Moonfin Malesa i Texom Stal pojadą w innym terminie
reklama


