Pierwsza część rozmowy z Mateuszem Dwornikiem. Trener Basket Ostrovii mówi o świetnym początku sezonu w wykonaniu swojego zespołu na parkietach 2. Ligi Kobiet, a także o sytuacji kadrowej drużyny.
reklama
Pierwsza część rozmowy z Mateuszem Dwornikiem. Trener Basket Ostrovii mówi o świetnym początku sezonu w wykonaniu swojego zespołu na parkietach 2. Ligi Kobiet, a także o sytuacji kadrowej drużyny.